Detailansicht des Stellenangebots

Stellendetails zu: Elektryk (m/k/d)

Elektryk (m/k/d)

Kopfbereich

Arbeit
Bauelektriker/in
Die Elbmonteure Service GmbH
Vollzeit
Hamburgab sofortunbefristetvor 14 Tagen

Stellenbeschreibung

Stelle im Rahmen der Arbeitnehmerüberlassung

Standort: Hamburg
Anstellungsart(en): Vollzeit
Arbeitszeit: 40 Stunden pro Woche

Poszukujemy Elektryków!
Firma Elbmonteure z siedzibą w Hamburgu i Dreźnie wspierają specjalistyczne firmy w regionie i w całych Niemczech w projektach związanych z technicznym wyposażeniem budynków. Naszą podstawową działalnością jako usługodawcy personalnego jest profesjonalne świadczenie usług montażowych w zakresie ogrzewania, kanalizacji, chłodnictwa/klimatyzacji, wentylacji, elektroniki oraz budowy rurociągów. Wzbogać nasz 400-osobowy zespół swoją wiedzą w przyszłości!

Dla wsparcia naszego teamu poszukujemy nowych kolegów w najbliższym możliwym terminie na Stanowisko Elektryka (m/k/d)

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Wyksztalcenie zawodowe jako Elektryk

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe lub doświadczony technicznie starter kariery

  • Rzetelny sposób pracy, lojalność i umiejętność pracy w zespole

  • Wysoki poziom zaangażowania i elastyczności

  • Prawo jazdy kat. B

Ofierujemy:

  • Bezpieczne miejsce pracy

  • Stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

  • Wynagrodzenie za wyniki według taryfy BAP (powyżej taryfy), dodatki, dodatek świąteczny i urlopowy

  • Płatny urlop do 30 dni

  • Ubranie robocze oraz narzędzia do pracy (np.Würth) zapewnia nasza firma

  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

  • Opieka koordynatora polskojęzycznego

  • Dobre możliwości rozwoju i szkolenia

  • Różnorodne place budowy

Opis stanowiska:

  • Montaż, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych

  • Pomiary instalacji elektrycznych, obwodów i planów

  • Przygotowanie i montaż kanałów kablowych a następnie ułożenie i podłączenie kabli

  • Montaż gniazd, włączników światła i bezpieczników

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przeslanie CV w jeżyku polskim lub niemieckim:

krauter@elbmonteure-service.de

Galina krauter

Tel.: 040 59 36 127 413

E-Mail: krauter@elbmonteure-service.de

Die Elbmonteure Service GmbH, Bredowstraße 10, 22113 Hamburg

Web: https://elbmonteure-service.de/

Abteilung(en): Elektro
Tarifvertrag: BAP

Arbeitsorte